A3 - eLearning - Bezpečnostní povědomí aktualizace (EU 11.2.6) 2 hodiny 24 měsíců

A3 eLearning - Aktualizace odborné přípravy k zvyšování povědomí v oblasti bezpečnosti

Toto školení je určené pouze těm osobám, které absolvovali odbornou přípravu A2 - Odborná příprava k zvyšování povědomí v oblasti bezpečnosti (případně její aktualizaci A3) a kterým končí platnost potvrzení. Školení je nutné k udržení platnosti IDC. Aktualizační školení včetně následného přezkoušení nelze provádět v případě propadlého předchozího školení!

Studium formou eLearningu s časovou náročností cca 2 vyučovací hodiny. Závěrečné přezkoušení pod dohledem školitele.

Kurz je vypisován pravidelně, minimálně 1x za týden. Zodpovědná osoba zaměstnavatele přihlásí osobu v rezervačním systému WRS (www.skoleni-lp.cz), ke dni zahájení periody obdrží přihlašovací údaje jednotlivých účastníků. Účastník školení vystuduje samostatně eLearningový kurz. V den a čas určený v detailech termínu se účastník dostaví k přezkoušení. Před vlastním přezkoušením má možnost požádat školitele o konzultaci dle vlastní potřeby.

Přezkoušení se koná formou písemného (elektronického) testu, který se skládá z 30 otázek. 20 otázek v legislativním rozsahu, 10 otázek na místní podmínky letiště Praha/Ruzyně.