Přeprava nebezpečného zboží (DGR) Aktualizační 3 hodiny 24 měsíců

DGR - Dangerous Goods Regulations

Letiště Praha, a. s. je akreditovanou organizací pro výcvik letecké dopravy nebezpečného zboží (DGs).

Poskytujeme *** Školení Přepravy nebezpečného zboží (DGR) pro Pracovníky působících ve skladech, při odbavení letadla a manipulaci se zavazadly a nákladem (dle H.6.4, dříve Kat. 8) *** Školení Přepravy nebezpečného zboží (DGR) pro Pracovníky odbavující cestující a jejich zavazadla (dle H.6.5, dříve Kat. 9) *** Školení Přepravy nebezpečného zboží (DGR) pro Osoby odpovědné za plánování nakládky letadla (dle H.6.6, dříve Kat. 10) *** Školení Přepravy nebezpečného zboží (DGR) pro Osoby zodpovědné za bezpečnostní kontroly (dle H.6.10, dříve Kat. 12)

Kurz je koncipován jako přednáška podpořená multimediální prezentací a pracovními materiály pro posluchače. Lektor pro zatraktivnění výkladu používá praktické pomůcky – flipchart, magnetickou tabuli, příklady balení, výstražných štítků, ukázkové předměty, tiskopisy leteckých dopravců a podobně.

Pro bližší informace nás prosíme kontaktujte individuálně.