FAQ

WEBOVÁ REZERVAČNÍ SLUŽBA PO MĚ CHCE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE, KTERÉ ALE NEMÁM. CO S TÍM?

Je třeba provést registraci jako FIRMA nebo JEDNOTLIVEC.

JE MOŽNÉ ZMĚNIT PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO (LOGIN)?

Přihlašovací jméno změnit nelze.

DOŠLO KE ZTRÁTĚ PŘIHLAŠOVACÍCH ÚDAJŮ

Kontaktujte prosím administrátora.

JAK PŘIHLÁSIT ZAMĚSTNANCE NA ŠKOLENÍ?

Zaměstnance je třeba:

1. Přidat do databáze ve Správě osob (záložka Účet)
  2. Přihlásit na konkrétní školící akci (detail školení -> přihlásit osoby)

JAK POZNÁM, KOLIK VOLNÝCH MÍST JE NA ŠKOLENÍ?

V detailu školení je uveden vždy Počet volných míst, např. 5 z 20 = 5 volných míst z celkové kapacity 20 míst.

ZASÍLÁ SYSTÉM EMAILEM POTVRZENÍ O PŘIHLÁŠENÍ ÚČASTNÍKA?

Neposílá okamžitě, potvrzení přihlášení účastníka se objeví v detailu termínu v zeleném rámečku hned po přihlášení na školení. Také lze zkontrolovat u konkrétního účastníka ve Správě osob - záložka Zapsaná školení.

Potvrzení je odesíláno vždy až 2 dny před plánovaným začátkem školení jako potvrzení objednávky a ta se tak stává závaznou.

INFORMUJE SYSTÉM O BLÍŽÍCÍ SE EXPIRACI PLATNOSTI ŠKOLENÍ?

Tato funkce je připravena a automatické upozornění bude odesíláno na kontaktní emaily avšak pouze na školení, která byla objednána a provedena v rámci této aplikace. Automatické upozorňování se nevztahuje na školení provedená před 1. 5. 2014.

JE MOŽNÉ EXPORTOVAT VYÚČTOVÁNÍ DO EXCELU POPŘ. MÍT JINÝ NÁHLED NA SEZNAM PROŠKOLENÝCH OSOB?

Vyúčtování se seznamem proškolených osob lze exportovat. V sekci Vyúčtování zadejte požadované období a v dolní části vyberte Export.

UKAZUJE APLIKACE V SEKCI VYÚČTOVÁNÍ KONKRÉTNÍ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ STORNA?

Ano, DPH je v případě storno poplatku 0%.

V případě dalších dotazů se obraťte na: bezpecnostni.skoleni@prg.aero